• Вт. Май 28th, 2024

  Знай News

  Все новости Украины и мира

  Онлайн кредит: як вибрати МФО в Україні

  Автор:admin

  Май 11, 2024 #кредит
  Онлайн кредит: як вибрати МФО в Україні

  Онлайн кредити користуються великою популярністю серед українців. Згідно інформації від Опендатабот в 2023 році в Україні було оформлено більше 8,2 млн мікрокредитних договорів, а в 2024 році експерти очікують подальше зростання популярності мікропозик. Популярність МФО зумовлена декількома причинами:

  • Швидкість та зручність: МФО дозволяють отримати кредит онлайн без зайвих документів та відвідування відділень. Процедура зазвичай займає не більше 10-15 хвилин.
  • Відсутність вимог до кредитної історії: МФО не завжди перевіряють кредитну історію клієнта, що дозволяє отримати кредит навіть з поганою кредитною історією.
  • Можливість отримати невеликі суми: МФО надають кредити на короткий термін та невеликі суми (наприклад кредит 500 грн на карту) для вирішення нагальних проблем. При цьому на ринку з’являється все більше компаній, що готові надавати позики на термін від кількох місяців до року.
  • Гнучкі умови: МФО пропонують різні умови кредитування, включаючи безвідсоткові кредити для нових клієнтів.
  • Відсутність довгих черг та бюрократії: Оформлення кредиту в МФО відбувається швидко та без зайвих формальностей.

  Як вибрати МФО, щоб не потрапити до боргової ями

  Щоб оформити 100-відсотковий кредит і не натрапити на шахраїв, що можуть затягнути вас у боргову яму, дотримуйте декількох порад та критеріїв, на які варто звернути увагу:

  1. Ліцензія: Переконайтеся, що обрана МФО має ліцензію на здійснення фінансової діяльності. Ліцензовані компанії дотримуються вимог законодавства та забезпечують вас правовою захищеністю.
  2. Відгуки клієнтів: Пошукайте відгуки про МФО в соціальних мережах та на спеціалізованих сайтах. Досвід інших клієнтів допоможе вам зрозуміти, якість обслуговування та умови кредитування.
  3. Умови кредитування: Уважно ознайомтесь з умовами видачі кредиту. Зверніть увагу на розмір відсотків, строк погашення, можливі штрафи та комісії — цю інформацію можна знайти в прикладі кредитного договору, який має бути обов’язково розміщений на сайті мікрокредитної організації.
  4. Наявність служби підтримки: Обирайте МФО, які мають якісну та, бажано, цілодобову службу підтримки. Це дозволить отримати відповіді на будь-які запитання та допомогу в оформленні позики.

  Звичайно, щоб зібрати потрібну інформацію необхідно витратити купу часу та сил. Однак є більш швидкий та зручний спосіб підібрати надійне МФО — скористатися послугами сайту https://finguide.com.ua, де зібрані виключно перевірені кредитні організації. Крім того сайт дозволяє підібрати та оформити кредитну картку, отримати крипто кредит та підібрати промокод на кредит, що дозволить оформити позику із знижкою до 90%.

  Автор: admin