• Чт. Июл 25th, 2024

  Знай News

  Все новости Украины и мира

  Гейнер характеристики та його особливості

  Автор:admin

  Июл 3, 2024
  Гейнер характеристики та його особливості

  Для досягнення більш мускулистого тіла гейнери забезпечують організм додатковою кількістю калорій, які перевищують звичайний метаболізм. Активні люди, які займаються спортом, витрачають більше енергії, ніж зазвичай, тому для досягнення своїх цілей по набору м’язової маси важливо збільшити прийом калорій. В іншому разі спортивні тренування можуть призвести до втрати ваги замість збільшення м’язової маси.

  Гейнери призначені для задоволення потреб організму в калоріях, забезпечуючи достатню кількість енергії для стимуляції метаболізму і підтримки або збільшення м’язової маси. А купити спортивне харчування пропонує інтернет магазин спортивного харчування bodymarket.ua.

  Гейнери також містять вуглеводи, які є основним джерелом енергії для організму. Вони сприяють збереженню запасів глікогену в м’язах, що допомагає підтримувати чутливість до інсуліну й зменшує ймовірність накопичення жиру в разі надмірного споживання калорій. Підвищення споживання вуглеводів сприяє поліпшенню здатності виконувати високоінтенсивні тренування та максимізує потенціал росту м’язів.

  Кому варто придбати гейнер

  Гейнери є цінним продуктом для різних груп людей:

  1.       Людей зі швидким обміном речовин і низькою вагою.

  2.       Людей із низьким апетитом.

  3.       Ектоморфів — людей, які стикаються з труднощами в нарощуванні м’язової маси.

  4.       Бодібілдерів, які прагнуть до збільшення об’єму м’язів.

  5.       Спортсменів, включно з бігунами та велосипедистами, яким необхідне збільшене споживання вуглеводів і білків для ефективного відновлення після тренувань і змагань.

  Як правильно вибрати гейнер для набору маси

  Під час вибору гейнера для чоловіків або жінок важливо враховувати, що для успішного набору м’язової маси необхідно забезпечити організму оптимальну кількість калорій. Різні виробники пропонують різноманітні гейнери з різною калорійністю, що дає змогу підібрати продукт, який відповідає індивідуальним потребам кожної людини.

  Головне зазначити, що існує суттєва відмінність між гейнерами, що містять 400 калорій в одній порції, та добавками, які пропонують 1000 калорій і більше. Надлишок споживання калорій не тільки марний, але також може сприяти накопиченню жирових запасів, що негативно позначається на загальному стані здоров’я.

  Купити гейнер у Києві можна в нашому спортивному магазині, також ви знайдете тут різні спортивні аксесуари.

  Автор: admin