26 травня волонтери Благодійного Фонду Сергія Цюпко здійснили важливу поїздку до села Русанів з метою надання гуманітарної допомоги місцевим жителям. Цей візит мав особливе значення, оскільки саме на початку повномасштабного вторгнення російської окупаційної армії, Русанів опинився на першій лінії оборони. Завдяки мужності і самовідданості місцевих жителів, Збройні Сили України зуміли зупинити просування ворога до столиці.
![](https://znaynews.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-768x1024.png)
Волонтери були раді бути на допомозі тим, хто найбільше потребує підтримки. Вони прибули до Русанова в особливий день — день останнього дзвоника в школах. Зустріч волонтерів була надзвичайно теплою та сердечною, оскільки їх вітали школярі, які зібралися разом, щоб подякувати за надання допомоги. Школярі приготували власноруч зроблене печиво з гербом Русаніва, яке було цікавим символом їхньої вдячності.
![](https://znaynews.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-1-1024x461.png)
Попереднім візитом Благодійний Фонд Сергія Цюпко здійснив до села Плоске, що знаходиться в Броварському районі. Тоді волонтери надали гуманітарну допомогу тим, хто постраждав від російської агресії. Цей візит був лише початком місії фонду, оскільки вони мають намір продовжити свою гуманітарну діяльність в селах Київщини, які постраждали від російської агресії.
![](https://znaynews.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-2-576x1024.png)
Зустріч з мешканцями Русанова була надзвичайно важливою, оскільки вона підкреслила солідарність та підтримку між українськими громадами в часи кризи. Волонтери Благодійного Фонду Сергія Цюпко відчули велику вдячність за можливість допомогти Русанову та були надзвичайно вражені прийняттям їхньої допомоги.
![](https://znaynews.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-3-576x1024.png)
![](https://znaynews.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-4-461x1024.png)
В цей складний час для України, спільна допомога та підтримка стають особливо важливими. Благодійний Фонд Сергія Цюпко продовжуватиме свою роботу, щоб надавати гуманітарну допомогу тим, хто потребує, і підтримувати українські громади, які постраждали від російської агресії.