• Ср. Июн 19th, 2024

  Знай News

  Все новости Украины и мира

  Благодійний Фонд Сергія Цюпко відвідав Русанів

  Благодійний Фонд Сергія Цюпко відвідав Русанів

  26 травня волонтери Благодійного Фонду Сергія Цюпко здійснили важливу поїздку до села Русанів з метою надання гуманітарної допомоги місцевим жителям. Цей візит мав особливе значення, оскільки саме на початку повномасштабного вторгнення російської окупаційної армії, Русанів опинився на першій лінії оборони. Завдяки мужності і самовідданості місцевих жителів, Збройні Сили України зуміли зупинити просування ворога до столиці.

  Волонтери були раді бути на допомозі тим, хто найбільше потребує підтримки. Вони прибули до Русанова в особливий день — день останнього дзвоника в школах. Зустріч волонтерів була надзвичайно теплою та сердечною, оскільки їх вітали школярі, які зібралися разом, щоб подякувати за надання допомоги. Школярі приготували власноруч зроблене печиво з гербом Русаніва, яке було цікавим символом їхньої вдячності.

  Попереднім візитом Благодійний Фонд Сергія Цюпко здійснив до села Плоске, що знаходиться в Броварському районі. Тоді волонтери надали гуманітарну допомогу тим, хто постраждав від російської агресії. Цей візит був лише початком місії фонду, оскільки вони мають намір продовжити свою гуманітарну діяльність в селах Київщини, які постраждали від російської агресії.

  Зустріч з мешканцями Русанова була надзвичайно важливою, оскільки вона підкреслила солідарність та підтримку між українськими громадами в часи кризи. Волонтери Благодійного Фонду Сергія Цюпко відчули велику вдячність за можливість допомогти Русанову та були надзвичайно вражені прийняттям їхньої допомоги.

  В цей складний час для України, спільна допомога та підтримка стають особливо важливими. Благодійний Фонд Сергія Цюпко продовжуватиме свою роботу, щоб надавати гуманітарну допомогу тим, хто потребує, і підтримувати українські громади, які постраждали від російської агресії.

  Автор: admin